MAKARONY Z DOWOZEM W AUGUSTOWIE

Pizzeria Toni Peperoni słynie z dobrej kuchni włoskiej, a jak wiadomo, włoskie jedzenie to nie tylko pizza. Dlatego też nasi klienci polubili naszą restaurację nie tylko ze względu na dobrą pizzę, ale także przepyszne włoskie makarony. Augustów ma możliwość zamawiania makaronów przez naszą stronę online, wybierając danie bezpośrednio z naszego menu.

ZAMÓW MAKARON W AUGUSTOWIE

Jeśli zerkniesz to naszego menu i przekonasz się, że w ofercie mamy makaron, na który masz dziś wyjątkową ochotę, to pamiętaj, że u nas śmiało możesz zamówić go aż na trzy sposoby. Po pierwsze odwiedzić możesz naszą restaurację, gdzie podamy Ci go na miejscu. W drugiej opcji skontaktować możesz się z nami telefonicznie. W czasie rozmowy nasi pracownicy doradzą Ci, odpowiedzą na dodatkowe pytania, a następnie przyjmą Twoje zamówienie. Trzecia opcja to zamówienie makaronu przez internet - za pośrednictwem naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Wybierz tę formę zamówienia, która dla Ciebie jest najlepsza. Makaron za każdym razem będzie równie smaczny!

Makarony w Augustowie - prawdziwa włoska kuchnia

Zapraszamy do najlepszej pizzerii w Augustowie na makarony. Do wyboru oferujemy spaghetti carbonara, spaghetti bolognese, penne w wielu rodzajach oraz bucantini. Nasze składniki pochodzą z najlepszych źródeł, co gwarantuje, że zjesz zdrowo i smacznie. Dbamy o to, aby klient dostał jedzenie najwyższej jakości, ponieważ nasi kucharze to najlepsi specjaliści w Augustowie.
smaczne makarony w Augustowie

Jako dodatek - sałatki

Na dokładkę proponujemy warzywne sałaty ze świeżymi bułeczkami z najlepszego pieczywa. Tutaj też oferujemy wiele rodzajów sałatek, w których znajdziecie między innymi, pomidorki cherry, rukolę, prawdziwy ser mozzarella, parmezan, oliwki, tuńczyk, ogórek oraz wiele innych składników w zależności od tego, jaką sałatkę wybierzesz.

Zapraszamy gorąco na najlepsze makarony w mieście. Możesz je zjeść w lokalu, jak i zamówić na dowóz.

Kliknij TUTAJ i zamów makarony z dowozem w Augustowie.